Unikāls tīrīšanas līdzeklis ar aizsardzības efektu


Kas ir Carnauba vasks?


Carnauba vasks (ko bieži mēdz saukt arī par „Brazīlijas vasku”), ir dabīgs vasks, ko iegūst no palmas Copernicia cerifera lapām. Šis ir diezgan rets augs, sastopams tikai dienvidrietumu Brazīlijā. Šo vasku mēdz saukt arī par „Vaska karalieni”. Savā dabīgā formā šis vasks ir sastopams smalku gaiši brūnu pārslu veidā, ko iegūst, sasmalcinot izžāvētas palmu lapas.

Carnauba vaska pielietojumi

Carnauba vasks, savu īpašību dēļ, ir visplašāk pielietojamākais vasks pasaulē. Un Jūs noteikti esat ar to saskarušies, paši to pat neapzinoties.

Carnauba vasks spēj izveidot lielisku glancētu aizsargpārklājumu, tāpēc visplašāk to pielieto kā vienu no pamata sastāvdaļām dažādos tīrīšanas līdzekļos automobiļiem, kurpēm, brillēm, metāliskiem priekšmetiem, kā arī pūlēšanas līdzekļos priekš mēbelēm un dabīgā kokam.

Vēl viens interesants pielietojuma veids ir pārtikas rūpniecība. Noteikti kādreiz ir gadījies pagaršot M&M`s vai Skittles konfektes? Šo konfekšu glazūra tiek veidot no Carnauba vaska, jo viņš nav toksisks un ir ēdams. Tāpāt šo vasku izmanto arī citos saldumos -glazūras veidošanai, jo tas ir vienīgais vasks pasaulē, kurš ir ēdams un spēj sacietēt līdz vajadzīgam stāvoklim.

Pateicoties savām anti alergēnam un mitrinošām īpašībām, Carnauba vasku plaši pielieto arī vairākos kosmētiskos produktos, kur tas tiek izmantots ādas mitrināšanas un sastāva sacietēšanas nolūkos, piemēram lupu krasā, acu zīmuļos, dezodorantos, ādas kopšanas līdzekļos un citos produktos.

Kombinējot to ar bišu vasku, Carnauba vasks tiek plaši izmantots arī dažādu ādas produktu kopšanai un aizsardzībai pret ūdeni (visbiežāk kurpes un jakas). Tas sniedz ādai patīkamu spožumu un palielina tās elastīgumu.


Kāpēc mēs izmantojam Carnauba vasku mūsu produktos?

Papildus visam, ko Jūs tikko izlasījāt, Carnauba vaskam ir vēl viena lieliska īpašība – tam piemīt arī anti-oksidēšanās īpašības, līdz ar to tas arī ir vienīgais vasks pasaulē, kas spēj ideāli noņemt netīrumus no gludām virsmām, neskrāpējot tās (kā tās bieži sanāk, lietojot tīrīšanas pastas ar nano granulām). Kā arī jau minētais aizsargpārklājums, kas padara virsmu ilgāk tīru, koptu un paildzina tās kalpošanas ilgumu.

Atsauksmes

Uzdod savu jautājumu