Unikāls tīrīšanas līdzeklis ar aizsardzības efektu


Tīrīšanas līdzeklis ar Carnauba vasku sniedz vēl nebijušas priekšrocības:

  • Aizstāj 5 dažādus tīrīšanas līdzekļus (briļļu, pret svīšanas, zelta, sudraba, datora/TV ekrānu)
  • Nodrošina vaska aizsardzības un antistatisku (atgrūž putekļus) efektu
  • Nodrošina ātru briļļu atsvīšanu
  • Nav derīguma termiņa
  • Fantastiski notīra un izveido nemanāmu aizsargkārtu
  • Notīrot virsma ir tīra un spoža (neatstāj līdzekļa "svītras")
  • Metāliem - palēnina oksidēšanās procesu, kā arī notīra jau oksidējušās virsmas
  • Līdzeklis nav jāizmanto katrā tīrīšanas reizē - ekonomiska, ātra tīrīšana ikdienā ar lielisku rezultātu

Briļļu tīrīšana - vai tiešām tik grūti?

Briļļu tīrīšana mūsdienu briļļu lietotājiem ir ļoti svarīgs jautājums. Varbūt tas nav uzreiz pamanāms fakts – bet tas tā ir! Noskaidrosim tad „Kāpēc?”

Ja Jūs lietojat brilles jau pietiekoši ilgu laiku (vismaz 2 gadus), tad Jums noteikti ir nācies vismaz vienu reizi pieredzēt šādu situāciju – skatoties caur brillēm viss ir it kā labi, tomēr Jums šķiet, ka redzes asums vairs nav tāds, kā agrāk. Laikam būs pasliktinājusies redze, vai ne?


Taču ja Jūs aiziesiet uz briļļu veikalu uzmērīt tādas pašas brilles ar tādām pašām dioptrijām, Jūs būsiet šokā – redzes asums atgriezīsies un Jūs redzēsiet tikpat labi, kā līdz šim. Kādēļ?


Visa pamatā – briļļu tīrīšana ar sausu lupatiņu. Nav īpaši lielas starpības, vai tā ir speciāla mikrošķiedras lupatiņa, parastā salvete vai kāda cita materiāla lupatiņa – rezultāts būs identisks. Kāpēc tā notiek?


Viss ir ļoti vienkārši – uz brillēm vienmēr uzkrājas putekļi, pielīp dažādi netīrumi, pirkstu nospiedumi, blaugznas utt.. Tās visas ir abrazīvas mikrodaļiņas. Briļļu tīrīšana, kad uz stikliņiem ir šīs mikrodaļiņas, ir līdzīga koka pūlēšanai ar smalku smilšpapīru. Tāda tīrīšana lēnam skrāpē Jūsu stikliņus, un Jūs to bieži vien arī nepamanāt, jo tas notiek lēni. Līdz brīdim, kad brilles jau ir jāmaina un nekas vairs nav labojams.


Brilles tīrīt vajadzētu ar tādu līdzekli, kurš spētu arī aizsargāt virsmu no skrāpējumiem. Un te ir sliktā ziņa – 99% līdzekļu, kuri ir pārdošanā nespēj to izdarīt. Ļaujiet paskaidrot kādēļ.


Kas parasti ir tīrīšanas līdzekļu sastāvā? Alkoholu saturošais šķidrums un citi ķīmiskie piemaisījumi. Jā, šāds sastāvs spēj brilles notīrīt, bet jau brīdī, kad Jūs tās tīrāt, pat ar līdzekli, tas nepasargā to, ka pielipušās abrazīvās daļiņas skrāpē stikliņu, kā arī uzreiz pēc tīrīšanas, kad šis līdzeklis iztvaikojas – virsma atkal ātri paliek netīra, jo netiek aizsargāta. Mūsu klienti saka, ka bieži pēc tīrīšanas ar parastiem līdzekļiem pie virsmas vēl vairāk līp putekļi, tauki un pārējie netīrumi.


Vai ir risinājums? Jā!


Carnauba ir speciāls līdzeklis briļļu tīrīšanai, kas satur dabīgo vasku no palmas „Carnauba”.  Pateicoties šī unikālā vaska īpašībām, uz briļļu stikliņiem pēc tīrīšanas paliek arī plāna caurspīdīga vaska aizsargkārtiņa, kas neļauj tiem skrāpēties, tīrot tos arī ar vienkāršu mikro šķiedras lupatiņu.

Pateicoties šai aizsargkārtiņai, uz briļļu stikliņiem arī mazāk paliek pirkstu nospiedumi, putekļi un citi netīrumi, tādēļ tas ļoti atvieglo tīrīšanas procesu. Regulāri lietojot Carnauba līdzkli briļļu tīrīšanai, Jūs varēsiet tīrīt brilles 1-3 reizes nedēļā ierasto 7-un-vairāk-reižu-nedeļā vietā.

Un tas vēl nav viss. Carnauba līdzekli var izmantot arī citiem nolūkiem un iegūt tik pat fantastisku rezultātu.


Dažādas brilles

Carnauba līdzeklis ne tikai ideāli notīra brilles no taukiem un putekļiem, bet arī izveido vaska aizsargkārtiņu, kura palīdz brillēm ilgstoši saglabāt nevainojamu stikliņu stāvokli.


Dažādi ekrāni

Tīrot jebkāda veida ekrānus ar Carnauba, Jums vairs nebūs jāraizējas par putekļiem, jo pēc tīrīšanas uz ekrāna paliek arī vaska antistatiska kārtiņa, kura atgrūž lielāko putekļu daļu (līdz pat 80%).

Dārgmetāli

Carnauba spēj notīrīt pat vissmagākos netīrumus un oksidāciju no dārgmetāliem (it īpaši sudraba), kā arī palīdz metālam saglabāt savu nevainojamo spožumu līdz pat 3 mēnešiem.

Galda piederumi

Carnauba ir ekoloģisks līdzeklis, tādēļ Jūs varat to pielietot arī sudraba vai melhiora trauku tīrīšanai, un Jūsu galda piederumi vienmēr saglabās savu nevainojamo stāvokli.

Atsauksmes

Uzdod savu jautājumu